VLetenky

Kolumbia s KLM od 441 EUR

Las Lajas Cathedral
“Santuario de Las Lajas” pri Ipiales (foto: Carlos Adampol Galindo/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen do kolumbijského departmentu Valle del Cauca sa máte šancu vypraviť vďaka ponuke Air France-KLM (z aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do kolumbijského Cali (Valle del Cauca) sa dajú kúpiť za 441 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 23.11.-16.12.2019 a 02.01.-23.06.2020, min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 18. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od januára do júna 2020.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Valle del Cauca môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 19. januára s návratom z kolumbijského Cali (CLO) dňa 2. februára 2020.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Cali (Valle del Cauca) za 441 EUR (19.01.-02.02.2020)

VIE-CLO
Viedeň, Rakúsko – Cali, Kolumbia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Valle del Cauca (Kolumbia)

“Rovníkový” department Valle del Cauca na kolumbijskom juhozápade nájdete v susedstve Pacifiku (smerom na západ) a niektorých ďalších lákavýchmiestnych administratívnych oblastí. Pulzujúce 2,4- miliónové Cali (1018 m) alias Santiago de Cali, administratívno-politické centrum, Vás čaká v južnej časti regiónu na úpätí horskej reťaze pohoria Farallones de Cali (4050 m).

Úžasné horské panorámy v širšom okolí Cali

Nenechajte si ujsť panoramatický pohľad na 3,4-miliónovú mestskú aglomeráciu z miestnej dominanty, 46-poschodovej výškovej budovy “Torre de Cali” (183,5 m). Milovníkov horských scenérií poteší neďaleké mestečko Pance blízko už spomenutého masívu Farallones de Cali (s rovnomenným národným parkom “Parque nacional natural Farallones de Cali”).

Pacifická Buenaventura

Asi o 100 km ďalej smerom na severozápad od Cali Vás privíta na brehoch Tichého oceánu (nazývanej i “Pacifica”) 350-tisícová Buenaventura. V tomto kolumbijskom kúte (mimo vychodených cestovateľských chodníčkov) osloví svojimi plážovými scenériami Playa Ladrilleros. Buenaventura poslúži i ako východisko výletov na tichomorské tropické súostrovie Isla Gorgona (národný park) s vynikajúcimi podmienkami na odhaľovanie zázrakov záhadného farebného podmorského sveta Pacifiku (nachádza sa asi 50 km od pobrežia už v susednom departmente Cuca).

0

Add a Comment