VLetenky

Ko Samui s Qatar Airways od 553 EUR

Koh Samui
Nádherné tropické súostrovie Ko Samui na juhu Thajského kráľovstva (foto: schreder/Pixabay/CC0)

Na návštevu obľúbeného thajského ostrova Ko Samui vábi tarif spoločnosti Qatar Airways z leteckej aliancie Oneworld v spolupráci s partnerskými thajskými aerolíniami (s odletom zo strednej Európy).

Spiatočné letenky na Ko Samui v južnej časti Thajského zálivu kúpite za 553 EUR s odletom z maďarskej Budapešti a návratom do rakúskej Viedne.

Tarifné podmienky určujú cesty od 15. januára do 30. júna 2016, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 6. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v období od polovice februára do konca júna 2016.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z Budapešti (BUD) dňa 2. marca a návrat z Ko Samui (USM) do Viedne (VIE) dňa 16. marca 2016.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Ko Samui – Viedeň za 553 EUR (02.03.-16.03.2016)
Budapešť – Ko Samui – Viedeň za 567 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Ko Samui – Viedeň za 584 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Ko Samui – Viedeň za 15660 CZK (rezervácia v ČJ)

Ko Samui a širšie okolie

Populárny ostrov Ko Samui Vás očakáva v súostroví Chumphon (v provincii Surat Thani) vo východnej partii Thajského polostrova, v oblasti západného pobrežia majestátneho Thajského zálivu. Poteší Vás nielen príťažlivými plážovými scenériami v Chaweng či Lamai na svojich východných brehoch. Môže však byť i výhodným východiskovým bodom na prehliadku výnimočne krásnych okolitých ostrovov ako Ko Phangan, Ko Tao či fantastického morského národného parku Ang Thong (Ko Antong).

0