VLetenky

Ko Samui s Austrian Airlines od 502 EUR

Koh Samui
Skvelá Chaweng Beach na tropickom súostroví Ko Samui (foto: celebrityabc/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na návštevu obľúbeného thajského ostrova Ko Samui vábi ponuka leteckej spoločnosti Austrian Airlines zo Star Alliance v spolupráci s partnerskými thajskými aerolinkami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Ko Samui v južnej časti Thajského zálivu sú v predaji za 502 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú cesty v období od 1. septembra 2017 do 31. marca 2018 (s ukončením ciest do 31.03.2018), min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 18. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku septembra do konca novembra 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 6. septembra a návrat z thajského Ko Samui (USM) dňa 20. septembra 2017.

Rezervácia letenky:
Praha – Ko Samui za 502 EUR (06.09.-20.09.2017)

Ko Samui a širšie okolie

Populárny ostrov Ko Samui Vás očakáva v súostroví Chumphon (v provincii Surat Thani) vo východnej partii Thajského polostrova, v oblasti západného pobrežia majestátneho Thajského zálivu. Poteší Vás nielen príťažlivými plážovými scenériami v Chaweng či Lamai na svojich východných brehoch. Môže však byť aj výhodným východiskovým bodom na prehliadku výnimočne krásnych okolitých ostrovov ako Ko Phangan, Ko Tao či fantastického morského národného parku Ang Thong (Ko Antong).

0