VLetenky

Ko Samui s Air France od 536 EUR

Koh Mak
Príjemná Lipa Noi Beach na západe tropického ostrova Ko Samui (foto: patrickcam/Flickr/CC BY 2.0)

Na prehliadku obľúbeného thajského súostrovia Ko Samui láka ponuka Air France-KLM z leteckej aliancie Sky Team v spolupráci s partnerskými thajskými aerolíniami (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Ko Samui (v južnej partii Thajského zálivu) kúpite za 536 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 13.02.-18.02. a 01.03.-20.06.2018, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 31. marca (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku mája do polovice júna 2018.

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 8. júna a návrat z thajského Ko Samui (USM) dňa 20. júna 2018.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Ko Samui za 536 EUR (08.06.-20.06.2018)

BUD-USM

Ko Samui a širšie okolie

Populárny ostrov Ko Samui Vás čaká v súostroví Chumphon (v provincii Surat Thani) vo východnej časti Thajského polostrova, v oblasti západného pobrežia impozantného Thajského zálivu. Poteší Vás nielen pôvabnými plážovými scenériami v Chaweng či Lamai na svojich východných brehoch. Môže však byť aj vhodným východiskovým bodom na návštevu mimoriadne krásnych okolitých ostrovov ako Ko Phangan, Ko Tao či fascinujúceho morského národného parku Ang Thong (Ko Antong).

0