VLetenky

Karibský San Andrés s Turkish Airlines od 594 EUR

San Andrés
Rocky Cay v karibskom súostroví San Andrés (foto: Joao Carlos Medau/Flickr/CC BY 2.0)

S ponukou leteniek na kolumbijské súostrovie v Karibskom mori San Andrés prichádza spoločnosť Turkish Airlines (zo Star Alliance) v spolupráci s miestnymi partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na kolumbijský karibský ostrov San Andrés kúpite za 594 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 04.12.-15.12.2021, 01.01.-05.04. a 17.04.-15.06.2022, min. dobu pobytu 4 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od februára do apríla 2022.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 9. februára a návrat z kolumbijského San Andrés (ADZ) dňa 24. februára 2022.

Rezervácia letenky:
Viedeň – San Andrés za 594 EUR (09.02.-24.02.2022)

VIE-ADZ
Viedeň, Rakúsko – San Andrés, Kolumbia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

San Andrés (Kolumbia)

Nesmierne fotogenické súostrovie “San Andrés” sa administratívno-politicky zaraďuje do kolumbijského karibského departmentu San Andrés, Providencia and Santa Catalina. Ako napovedá samotné pomenovanie, túto famóznu ostrovnú skupinu vytvárajú okrem Isla de San Andrés i ďalšie dva hlavné ostrovy Isla de Providencia a Isla Santa Catalina, ako aj niekoľko menších ostrovčekov.

Toto fantastické kolumbijské súostrovie Vás očakáva necelých 800 km na severozápad od pobrežia materskej Kolumbie a približne 200 km východne od brehov stredoamerickej Nikaraguy. Najbližšou pevninou alebo skôr ostrovmi (smerom na západ) budú nikaragujské Kukuričné ostrovy (Las Islas del Maíz) a Perlové ostrovy (Los Cayos Perlas), ktoré delí od San Andrés vzdialenosť 200 kilometrov.

0