VLetenky

Karibský San Andrés s Lufthansou od 629 EUR

San Andrés
Playa de San Luis na hlavnom ostrove San Andrés (foto: Iván Erre Jota/Flickr/CC BY-SA 2.0)

S ponukou leteniek na kolumbijské súostrovie v Karibskom mori San Andrés prichádza nemecká aerolínia Lufthansa (Star Alliance) v spolupráci s partnerskými dopravcami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na kolumbijský karibský ostrov San Andrés sú v predaji za 629 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (vyčerpania termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) od septembra 2020 do marca 2021.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 6. novembra a návrat z kolumbijského San Andrés (ADZ) dňa 20. novembra 2020.

Rezervácia letenky:
Viedeň – San Andrés za 629 EUR (06.11.-20.11.2020)

VIE-ADZ
Viedeň, Rakúsko – San Andrés, Kolumbia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth))

San Andrés

Neskutočne fotogenické súostrovie “San Andrés” sa administratívno-politicky radí do kolumbijského karibského departmentu San Andrés, Providencia and Santa Catalina. Ako napovedá samotné pomenovanie, túto znamenitú ostrovnú skupinu tvoria okrem Isla de San Andrés i ďalšie dva hlavné ostrovy Isla de Providencia a Isla Santa Catalina, ako aj niekoľko menších ostrovčekov.

Toto fascinujúce kolumbijské súostrovie Vás čaká necelých 800 km na severozápad od pobrežia materskej Kolumbie a zhruba 200 km východne od brehov stredoamerickej Nikaraguy. Najbližšou pevninou alebo skôr ostrovmi (smerom na západ) budú nikaragujské Kukuričné ostrovy (Las Islas del Maíz) a Perlové ostrovy (Los Cayos Perlas), ktoré oddeľuje od San Andrés vzdialenosť 200 kilometrov.

0