VLetenky

Karibský San Andrés s Iberiou od 632 EUR

San Andrés
Cayo Acuario v karibskom súostroví San Andrés (foto: Mario Carvajal/Wikimedia Commons/CC BY 3.0)

S ponukou leteniek na znamenité kolumbijské súostrovie v Karibskom mori San Andrés prichádza spoločnosť Iberia z aliancie Oneworld v spolupráci s partnerskými aerolinkami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na kolumbijský karibský ostrov San Andrés sú v predaji za 632 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú cesty v období 08.08.-15.12.2017 a 09.01.-15.03.2018, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do 21. augusta (do aktualizácie tarifu/vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v čase od polovice januára do polovice marca 2018.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 24. januára a návrat z kolumbijského San Andrés (ADZ) dňa 7. februára 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – San Andrés za 632 EUR (24.01.-07.02.2018)

San Andrés

Nesmierne fotogenické súostrovie “San Andrés” sa administratívno-politicky zaraďuje do kolumbijského karibského departmentu San Andrés, Providencia and Santa Catalina. Ako napovedá samotný názov, túto famóznu ostrovnú skupinu vytvárajú okrem Isla de San Andrés aj ďalšie dva hlavné ostrovy Isla de Providencia a Isla Santa Catalina, ako i niekoľko menších ostrovčekov.

Toto fantastické kolumbijské súostrovie Vás očakáva necelých 800 km na severozápad od pobrežia materskej Kolumbie a približne 200 km na východ od brehov stredoamerickej Nikaraguy. Najbližšou pevninou alebo skôr ostrovmi (smerom na západ) budú nikaragujské Kukuričné ostrovy (Las Islas del Maíz) a Perlové ostrovy (Los Cayos Perlas), ktoré delí od San Andrés vzdialenosť 200 kilometrov.

0