VLetenky

Kapverdy so Smart Wings od 315 EUR

Boa Vista
18 km dlhá Praia de Santa Mónica na juhu ostrova Boa Vista (foto: Miguel Discart/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Africké súostrovie Kapverdy máte príležitosť spoznať (na vrchole stredoeurópskej zimy) pri využití rýchlych charterových letov so spoločnosťou Smart Wings z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Kapverdské ostrovy (Boa Vista a Sal) sú v predaji za 315 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) počas januára 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Kapverdy nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 18. januára (piatok) s návratom z ostrova Boa Vista (BVC) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 25. januára 2019 (piatok).

Iným príklad rezervácie spiatočnej letenky na Kapverdy môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 18. januára (piatok) s návratom z ostrova Sal (SID) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 25. januára 2019 (piatok).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Boa Vista za 315 EUR (18.01.-25.01.2019 / piatok – piatok)
Pozn.: priamy let tam (VIE-BVC) / krátky stop na SID (45 min) späť (BVC-SID-VIE)

Viedeň – Sal za 315 EUR (18.01.-25.01.2019 / piatok – piatok)
Pozn.: krátky stop na BVC (50 min) tam (VIE-BVC-SID) / priamy let späť (SID-VIE)

VIE-BVC-SID-VIE
Viedeň – Boa Vista – Sal – Viedeň (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Kapverdy

Impozantné Kapverdy nájdete zhruba 2000 km južne od pozoruhodných Kanárskych ostrovov a približne 500 km na západ od pobrežia vlastného čierneho svetadielu (konkrétne od západoafrického Senegalu). Napriek skutočnosti, že k najznámejším z jednotlivých Kapverdských ostrovov sa radí hornatejšia Boa Vista s príjemnými piesočnatými plážami, o čosi plochejší ostrov Sal s ešte príťažlivejšími morskými plážami svojou krásou vôbec za ňou ani trochu nezaostáva.

Impresívna Praia, hlavné mesto tejto sympatickej západoafrickej krajinky, Vás čaká na pôsobivom Ilha de Santiago. Vášniví milovníci majestátnych horských scenérií a súčasne i pešej turistiky istotne budú vskutku okúzlení divokou krásou magického ostrova Santo Antão. Pôvabný Ilha do Fogo skrýva najvyšší vrch celej ostrovnej skupiny, pomerne aktívny stratovulkán Pico do Fogo (2829 m).

0