VLetenky

Kapverdy so Smart Wings od 304 EUR

Boa Vista
18 km dlhá Praia de Santa Mónica na juhu ostrova Boa Vista (foto: Miguel Discart/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Africké súostrovie Kapverdy máte príležitosť uvidieť aj v rámci vianočných sviatkov pri využití rýchlych charterových letov so spoločnosťou Smart Wings z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Kapverdské ostrovy (Boa Vista a Sal) sa predávajú za 304 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) počas decembra 2018 a januára 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 21. decembra (piatok) s návratom z ostrova Boa Vista (BVC) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 28. decembra 2018 (piatok).

Iným príklad rezervácie spiatočnej letenky môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 21. decembra (piatok) s návratom z ostrova Sal (SID) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 28. decembra 2018 (piatok).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Boa Vista za 304 EUR (21.12.-28.12.2018 / piatok – piatok)
Pozn.: priamy let tam (VIE-BVC) / krátky stop na SID (45 min) späť (BVC-SID-VIE)

Viedeň – Sal za 304 EUR (21.12.-28.12.2018 / piatok – piatok)
Pozn.: krátky stop na BVC (50 min) tam (VIE-BVC-SID) / priamy let späť (SID-VIE)

VIE-BVC-SID-VIE
Viedeň – Boa Vista – Sal – Viedeň (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Kapverdy

Majestátne Kapverdy nájdete približne 2000 km južne od pozoruhodných Kanárskych ostrovov a zhruba 500 km na západ od pobrežia vlastného čierneho kontinentu (konkrétne od západoafrického Senegalu). Napriek skutočnosti, že k najznámejším z jednotlivých Kapverdských ostrovov patrí hornatejšia Boa Vista s pohodovými piesočnatými plážami, o niečo plochejší ostrov Sal s ešte pôvabnejšími morskými plážami svojou krásou vôbec za ňou ani trošku nezaostáva.

Pôsobivá Praia, hlavné mesto tejto sympatickej západoafrickej krajinky, Vás očakáva na impresívnom Ilha de Santiago. Vášniví milovníci impozantných horských scenérií a zároveň aj pešej turistiky určite budú vskutku očarení divokou krásou dramatického ostrova Santo Antão. Príťažlivý Ilha do Fogo ukrýva najvyšší vrch celej ostrovnej skupiny, relatívne aktívny stratovulkán Pico do Fogo (2829 m).

0