VLetenky

Kapverdy so Smart Wings od 248 EUR

Boa Vista
Praia de Santa Mónica (dlhá 18 km) na juhu ostrova Boa Vista (foto: Miguel Discart/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Západoafrické súostrovie Kapverdy máte možnosť uvidieť pri využití aktualizovanej ponuky rýchlych charterových letov na palube spoločnosťou Smart Wings z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Kapverdy sú k dispozícii za 248 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 4. januára (piatok) s návratom z ostrova Boa Vista (BVC) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 11. januára 2019 (piatok) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Iným príklad rezervácie spiatočnej letenky môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 4. januára (piatok) s návratom z ostrova Sal (SID) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 11. januára 2019 (piatok).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Boa Vista za 248 EUR (04.01.-11.01.2019 / piatok – piatok)
Pozn.: priamy let tam (VIE-BVC) / krátky stop na SID (45 min) späť (BVC-SID-VIE)

Viedeň – Sal za 248 EUR (04.01.-11.01.2019 / piatok – piatok)
Pozn.: krátky stop na BVC (50 min) tam (VIE-BVC-SID) / priamy let späť (SID-VIE)

VIE-BVC-SID-VIE
Viedeň – Boa Vista – Sal – Viedeň (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Kapverdy

Majestátne Kapverdy nájdete približne 2000 km južne od pozoruhodných Kanárskych ostrovov a zhruba 500 km na západ od pobrežia vlastného čierneho kontinentu (konkrétne od západoafrického Senegalu). Napriek skutočnosti, že k najznámejším z jednotlivých Kapverdských ostrovov patrí hornatejšia Boa Vista s pohodovými piesočnatými plážami, o niečo plochejší ostrov Sal s ešte pôvabnejšími morskými plážami svojou krásou vôbec za ňou ani trošku nezaostáva.

Pôsobivá Praia, hlavné mesto tejto sympatickej západoafrickej krajinky, Vás očakáva na impresívnom Ilha de Santiago. Vášniví milovníci impozantných horských scenérií a zároveň aj pešej turistiky určite budú vskutku očarení divokou krásou dramatického ostrova Santo Antão. Príťažlivý Ilha do Fogo ukrýva najvyšší vrch celej ostrovnej skupiny, relatívne aktívny stratovulkán Pico do Fogo (2829 m).

0