VLetenky

Kapverdy so Smart Wings od 238 EUR

Boa Vista
Pohodová oblasť Curral Velho na juhu ostrova Boa Vista (foto: Miguel Discart/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Západoafrické súostrovie Kapverdy máte príležitosť uvidieť pri využití ponuky rýchlych charterových letov na palube spoločnosti Smart Wings z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Kapverdy sú k dispozícii za 238 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 8. marca (piatok) s návratom z ostrova Boa Vista (BVC) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 15. marca 2019 (piatok) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Boa Vista za 238 EUR (08.03.-15.03.2019 / piatok – piatok)
Pozn.: priamy let tam (VIE-BVC) / krátky stop na SID (45 min) späť (BVC-SID-VIE)

VIE-BVC-SID-VIE
Viedeň – Boa Vista – Sal – Viedeň (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Kapverdy

Majestátne Kapverdy nájdete približne 2000 km južne od pozoruhodných Kanárskych ostrovov a zhruba 500 km na západ od pobrežia vlastného čierneho kontinentu (konkrétne od západoafrického Senegalu). Napriek skutočnosti, že k najznámejším z jednotlivých Kapverdských ostrovov patrí hornatejšia Boa Vista s pohodovými piesočnatými plážami, o niečo plochejší ostrov Sal s ešte pôvabnejšími morskými plážami svojou krásou vôbec za ňou ani trošku nezaostáva.

Pôsobivá Praia, hlavné mesto tejto sympatickej západoafrickej krajinky, Vás očakáva na impresívnom Ilha de Santiago. Vášniví milovníci impozantných horských scenérií a zároveň aj pešej turistiky určite budú vskutku očarení divokou krásou dramatického ostrova Santo Antão. Príťažlivý Ilha do Fogo ukrýva najvyšší vrch celej ostrovnej skupiny, relatívne aktívny stratovulkán Pico do Fogo (2829 m).

0