VLetenky

Kapverdy so Smart Wings od 217 EUR

Boa Vista
Pohodové plážové scenérie západoafrického súostrovia Kapverdy (foto: sandro Lopes/Pexels/CC0)

Súostrovie Kapverdy máte príležitosť uvidieť vďaka (last minute) ponuke rýchlych charterových letov na palube spoločnosti Smart Wings z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Kapverdy sú k dispozícii za 217 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 10. novembra (nedeľa) a návratom z ostrova Boa Vista (BVC) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 17. novembra 2019 (nedeľa) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Iným príkladom rezervácie spiatočnej letenky môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 10. novembra (nedeľa) s návratom z ostrova Sal (SID) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 17. novembra 2019 (nedeľa).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Boa Vista za 217 EUR (10.11.-17.11.2019)
Pozn.: priamy let tam (VIE-BVC) / krátky stop na SID (45 min) späť (BVC-SID-VIE)

Viedeň – Sal za 217 EUR (10.11.-17.11.2019)
Pozn.: krátky stop na BVC (50 min) tam (VIE-BVC-SID) / priamy let späť (SID-VIE)

VIE-BVC-SID-VIE
Viedeň – Boa Vista – Sal – Viedeň (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Kapverdy

Majestátne Kapverdy nájdete približne 2000 km južne od pozoruhodných Kanárskych ostrovov a zhruba 500 km na západ od pobrežia vlastného čierneho kontinentu (konkrétne od západoafrického Senegalu). Napriek skutočnosti, že k najznámejším z jednotlivých Kapverdských ostrovov patrí hornatejšia Boa Vista s pohodovými piesočnatými plážami, o niečo plochejší ostrov Sal s ešte pôvabnejšími morskými plážami svojou krásou vôbec za ňou ani trošku nezaostáva.

Pôsobivá Praia, hlavné mesto tejto sympatickej západoafrickej krajinky, Vás očakáva na impresívnom Ilha de Santiago. Vášniví milovníci impozantných horských scenérií a zároveň aj pešej turistiky istotne budú vskutku očarení divokou krásou dramatického ostrova Santo Antão. Príťažlivý Ilha do Fogo ukrýva najvyšší vrch celej ostrovnej skupiny, relatívne aktívny stratovulkán Pico do Fogo (2829 m).

0

Add a Comment