VLetenky

Kapverdy so Smart Wings od 215 EUR

Sal
Praia de Chavez na západoafrickom súostroví Kapverdy (foto: Horst/Wikimedia Commoons/CC BY-SA 4.0)

Súostrovie Kapverdy máte šancu spoznať (počas vianočných sviatkov) pri využití last minute ponuky rýchlych charterových letov na palube Smart Wings z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Kapverdy sú k dispozícii za 215 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 15. decembra (nedeľa) a návratom z ostrova Sal (SID) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 29. decembra 2019 (nedeľa) – (last minute) ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Sal za 215 EUR (15.12.-29.12.2019)
Pozn.: krátky stop na BVC (50 min) tam (VIE-BVC-SID) / priamy let späť (SID-VIE)

VIE-BVC-SID-VIE
Viedeň – Boa Vista – Sal – Viedeň (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Kapverdy

Majestátne Kapverdy nájdete približne 2000 km južne od pozoruhodných Kanárskych ostrovov a zhruba 500 km na západ od pobrežia vlastného čierneho kontinentu (konkrétne od západoafrického Senegalu). Napriek skutočnosti, že k najznámejším z jednotlivých Kapverdských ostrovov patrí hornatejšia Boa Vista s pohodovými piesočnatými plážami, o niečo plochejší ostrov Sal s ešte pôvabnejšími morskými plážami svojou krásou vôbec za ňou ani trošku nezaostáva.

Pôsobivá Praia, hlavné mesto tejto sympatickej západoafrickej krajinky, Vás očakáva na impresívnom Ilha de Santiago. Vášniví milovníci impozantných horských scenérií a zároveň aj pešej turistiky určite budú vskutku očarení divokou krásou dramatického ostrova Santo Antão. Príťažlivý Ilha do Fogo ukrýva najvyšší vrch celej ostrovnej skupiny, relatívne aktívny stratovulkán Pico do Fogo (2829 m).

0

Add a Comment