VLetenky

Kapverdy so Smart Wings od 210 EUR

Sal
Praia de Cabral (pri Sal Rei) na ostrove Boa Vista (foto: Adriao/Wikimedia Commons/CC BY 3.0)

Súostrovie Kapverdy máte možnosť spoznať pri využití (last minute) ponuky rýchlych charterových letov na krídlach spoločnosti Smart Wings z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Kapverdy sú k dispozícii za 210 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 8. marca (nedeľa) a návratom z ostrova Boa Vista (BVC) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 15. marca 2020 (nedeľa) – (last minute) ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Iným príkladom rezervácie spiatočnej letenky môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 8. marca (nedeľa) s návratom z ostrova Sal (SID) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 15. marca 2020 (nedeľa).

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Boa Vista za 210 EUR (08.03.-15.03.2020)
Pozn.: priamy let tam (VIE-BVC) / krátky stop na SID (45 min) späť (BVC-SID-VIE)

Viedeň – Sal za 210 EUR (08.03.-15.03.2020)
Pozn.: krátky stop na BVC (50 min) tam (VIE-BVC-SID) / priamy let späť (SID-VIE)

VIE-BVC-SID-VIE
Viedeň – Boa Vista – Sal – Viedeň (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Kapverdy

Impozantné Kapverdy nájdete zhruba 2000 km južne od pozoruhodných Kanárskych ostrovov a približne 500 km na západ od pobrežia vlastného čierneho kontinentu (konkrétne od západoafrického Senegalu). Napriek skutočnosti, že k najznámejším z jednotlivých Kapverdských ostrovov patrí hornatejšia Boa Vista s príjemnými piesočnatými plážami, o čosi plochejší ostrov Sal s ešte príťažlivejšími morskými plážami svojou krásou vôbec za ňou ani trochu nezaostáva.

Impresívna Praia, hlavné mesto tejto sympatickej západoafrickej krajinky, Vás čaká na pôsobivom Ilha de Santiago. Vášniví milovníci majestátnych horských scenérií a súčasne aj pešej turistiky istotne budú vskutku okúzlení divokou krásou magického ostrova Santo Antão. Pôvabný Ilha do Fogo skrýva najvyšší vrch celej ostrovnej skupiny, pomerne aktívny stratovulkán Pico do Fogo (2829 m).

0

Add a Comment