VLetenky

Kapverdy s TAP Portugal od 308 EUR

Sal
Pohodové pobrežné scenérie západoafrických Kapverdských ostrovov (foto: Schland/Pixabay/CC0)

Prírodné poklady znamenitého afrického súostrovia Kapverdy máte možnosť zažiť s ponukou leteckej spoločnosti TAP Portugal zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Kapverdy (na tropický ostrov Sal) sú v predaji za 308 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety od 1. septembra 2017 a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Reálnu dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku novembra 2017 do konca februára 2018.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Kapverdy môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 12. novembra s návratom z ostrova Sal (SID) dňa 20. novembra 2017.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Sal za 308 EUR (12.11.-20.11.2017)

Kapverdy

Impozantné Kapverdy nájdete zhruba 2000 km južne od pozoruhodných Kanárskych ostrovov a približne 500 km na západ od pobrežia vlastného čierneho svetadielu (konkrétne od západoafrického Senegalu). Napriek skutočnosti, že k najznámejším z jednotlivých Kapverdských ostrovov sa radí hornatejšia Boa Vista s príjemnými piesočnatými plážami, o čosi plochejší ostrov Sal s ešte príťažlivejšími morskými plážami svojou krásou vôbec za ňou ani trochu nezaostáva.

Impresívna Praia, hlavné mesto tejto sympatickej západoafrickej krajinky, Vás čaká na pôsobivom Ilha de Santiago. Vášniví milovníci majestátnych horských scenérií a súčasne i pešej turistiky istotne budú vskutku okúzlení divokou krásou magického ostrova Santo Antão. Pôvabný Ilha do Fogo skrýva najvyšší vrch celej ostrovnej skupiny, pomerne aktívny stratovulkán Pico do Fogo (2829 m).

0