VLetenky

Kapverdy s Iberiou od 358 EUR

Santo Antão
Pôvabné scenérie kapverdského ostrova Ilha de Santo Antão (foto: antifluor/Flickr/CC BY 2.0)

Prírodné bohatstvo famózneho afrického súostrovia Kapverdy možno zažiť s ponukou spoločnosti Iberia (z leteckej aliancie Oneworld) v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na Kapverdy (alebo presnejšie na tropický ostrov Sal) sú v predaji za 358 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve najmä na začiatku kalendárneho leta (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Kapverdy nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 22. júna s návratom z ostrova Sal (SID) o 8 dní neskôr, t.j. dňa 30. júna 2016.

Rezervácia leteniek:
Viedeň – Sal za 358 EUR (22.06.-30.06.2016)
Viedeň – Sal za 366 EUR (rezervácia v AJ)
Viedeň – Sal za 368 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Sal za 9949 CZK (rezervácia v ČJ)

Kapverdy

Majestátne Kapverdy nájdete približne 2000 km na juh od pozoruhodných Kanárskych ostrovov a zhruba 500 km západne od pobrežia vlastného čierneho kontinentu (konkrétne od západoafrického Senegalu). Napriek skutočnosti, že k najznámejším z jednotlivých Kapverdských ostrovov sa zaraďuje hornatejšia Boa Vista s pohodovými piesočnatými plážami, o niečo plochejší ostrov Sal s ešte pôvabnejšími morskými plážami svojou krásou vôbec za ňou ani trošku nezaostáva.

Pôsobivá Praia, hlavné mesto tejto sympatickej západoafrickej krajinky, Vás očakáva na impresívnom Ilha de Santiago. Vášniví milovníci impozantných horských scenérií a zároveň aj pešej turistiky určite budú vskutku očarení divokou krásou dramatického ostrova Santo Antão. Príťažlivý Ilha do Fogo ukrýva najvyšší vrch celého súostrovia, relatívne aktívny stratovulkán Pico do Fogo (2829 m).

0