VLetenky

Kapverdy s Enter Air od 298 EUR

Tarrafal Beach
“Praia do Tarrafal” na Kapverdských ostrovoch (foto: Iwoelbern/Wikimedia Commons/CC0)

Flexibilnejší cestovatelia majú príležitosť spoznať africké súostrovie Kapverdy pri využití last minute ponuky charterových leteniek na krídlach spoločnosti Enter Air (s odletom z poľských Katovíc).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Kapverdy sú k dispozícii za 1246 PLN (cca 298 EUR) s odletom z katovického letiska (KTW) dňa 4. marca (nedeľa) a návratom z ostrova Sal (SID) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 11. marca 2018 (nedeľa) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia leteniek:
Katovice – Sal za 1246 PLN / 298 EUR (04.03.-11.03.2018 / nedeľa – nedeľa)

KTW_SID

Kapverdy

Majestátne Kapverdy nájdete približne 2000 km južne od populárnych Kanárskych ostrovov a zhruba 500 km na západ od pobrežia vlastného čierneho kontinentu (konkrétne od západoafrického Senegalu). Napriek skutočnosti, že k najvýznamnejším z jednotlivých Kapverdských ostrovov patrí hornatejšia Boa Vista s pohodovými piesočnatými plážami, o čosi plochejší ostrov Sal s ešte pôvabnejšími prímorskými plážami svojou krásou vôbec za ňou ani trošku nezaostáva.

Pôsobivá Praia, hlavné mesto tejto sympatickej západoafrickej krajinky, Vás očakáva na impresívnom Ilha de Santiago. Vášniví milovníci impozantných horských scenérií a zároveň aj pešej turistiky istotne budú očarení divokou krásou dramatického ostrova Santo Antão. Pôvabný Ilha do Fogo ukrýva najvyšší vrch celého súostrovia, relatívne aktívny stratovulkán Pico do Fogo (2829 m).

0