VLetenky

Kapverdy s Enter Air od 261 EUR

Tarrafal Beach
“Praia do Tarrafal” na Kapverdských ostrovoch (foto: Ji-Elle/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Flexibilnejší cestovatelia majú príležitosť uvidieť africké súostrovie Kapverdy pri využití last minute ponuky charterových leteniek na palube spoločnosti Enter Air (s odletom z poľských Katovíc).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Kapverdy sú k dispozícii za 1096 PLN (cca 261 EUR) s odletom z katovického letiska (KTW) dňa 11. marca (nedeľa) a návratom z ostrova Sal (SID) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 18. marca 2018 (nedeľa) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia leteniek:
Katovice – Sal za 1096 PLN / 261 EUR (11.03.-18.03.2018 / nedeľa – nedeľa)

KTW_SID

Kapverdy

Impozantné Kapverdy nájdete zhruba 2000 km južne od obľúbených Kanárskych ostrovov a približne 500 km na západ od pobrežia vlastného čierneho kontinentu (konkrétne od západoafrického Senegalu). Napriek skutočnosti, že k najvýznamnejším z jednotlivých Kapverdských ostrovov patrí hornatejšia Boa Vista s príjemnými piesočnatými plážami, o niečo plochejší ostrov Sal s ešte príťažlivejšími prímorskými plážami svojou krásou vôbec za ňou ani trochu nezaostáva.

Impresívna Praia, hlavné mesto tejto sympatickej západoafrickej krajinky, Vás čaká na pôsobivom Ilha de Santiago. Vášniví milovníci majestátnych horských scenérií a zároveň i pešej turistiky určite budú okúzlení divokou krásou magického ostrova Santo Antão. Príťažlivý Ilha do Fogo skrýva najvyšší vrch celého súostrovia, pomerne aktívny stratovulkán Pico do Fogo (2829 m).

0