VLetenky

Kanársky ostrov Tenerife s Niki od 79 EUR

Lago Martiánez
Lago Martiánez (Puerto de la Cruz) v severnej partii Tenerife (foto: Hans Braxmeier/Pixabay/CC0)

Na subtropické súostrovie Tenerife láka last minute ponuka charterových leteniek so spoločnosťou Niki/Air Berlin (s odletom z viedenského leteckého prístavu).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Tenerife sú k dispozícii za 79 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 26. novembra (sobota) a návratom z Tenerife-South (TFS) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 3. decembra 2016 (sobota) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Tenerife za 79 EUR (26.11.-03.12.2016)
Viedeň – Tenerife za 89 EUR (26.11.-03.12.2016 – Niki/Austrian Airlines)

Tenerife

Nádherné Tenerife, najľudnatejší z úžasnej sedmičky španielskych Kanárskych ostrovov, obýva viac ako 900 tisíc ľudí (čo predstavuje približne 40% populácie obľúbených “Kanárov”). K návšteve tohto súostrovia skúste zaradiť i prehliadku ďalších okolitých ostrovov (nielen) z najzápadnejšej španielskej provincie Santa Cruz de Tenerife, kde sa okrem Tenerife administratívno-politicky radia aj magická La Gomera, dramatický El Hierro či očarujúca La Palma.

Vskutku pohodové plážové scenérie a okúzľujúce pobrežie, impozantné hory či masívne vulkány, znamenitá fauna i unikátna vegetácia – to všetko a mnoho ďalších cestovateľských klenotov Vás čaká na Tenerife. Nenechajte si ujsť výlet na najvyšší vrch Španielska, skvelú sopku Pico del Teide (3718 m) dominujúcu celému ostrovu, čo zvyčajne nebude (v teplejšom období) pre priemerne fyzicky zdatného cestovateľa príliš náročná úloha (a to dokonca aj bez použitia lanovky).

0