VLetenky

Kanársky ostrov Tenerife s Eurowings od 104 EUR

Santa Cruz de Tenerife
Scenérie Santa Cruz de Tenerife v severnej partii ostrova (foto: Rafa Villanueva/Pixabay/CC0)

Na subtropické súostrovie Tenerife sa máte šancu vybrať pri využití last minute ponuky charterových leteniek na palube spoločností Eurowings (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Tenerife sú k dispozícii za 104 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 11. mája (piatok) a návratom z letiska Tenerife-South (TFS) dňa 18. mája 2018 (piatok) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Tenerife za 104 EUR (11.05.-18.05.2018 / piatok – piatok)

VIE-TFS
Viedeň, Rakúsko – Tenerife, Španielsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Tenerife

Nádherné Tenerife, najľudnatejší z úžasnej sedmičky španielskych Kanárskych ostrovov, obýva viac ako 900 tisíc ľudí (čo predstavuje približne 40% populácie obľúbených “Kanárov”). K návšteve Tenerife skúste pripojiť i prehliadku ďalších okolitých ostrovov (nielen) z najzápadnejšej španielskej provincie Santa Cruz de Tenerife, kde sa okrem fascinujúcej Tenerife administratívno-politicky radia aj magická La Gomera, dramatický El Hierro či očarujúca La Palma.

Vskutku pohodové plážové scenérie a okúzľujúce pobrežie, impozantné hory či masívne vulkány, znamenitá fauna i unikátna vegetácia – to všetko a mnoho ďalších cestovateľských klenotov Vás čaká na Tenerife. Nenechajte si ujsť výlet na najvyšší vrch Španielska, skvelú sopku Pico del Teide (3718 m) dominujúcu celému ostrovu, čo zvyčajne nebude (v teplejšom období) pre priemerne fyzicky zdatného cestovateľa príliš náročná úloha (a to dokonca i bez použitia lanovky).

0