VLetenky

Kanársky ostrov Tenerife s Austrian Airlines za 99 EUR

Lago Martiánez
Lago Martiánez (Puerto de la Cruz) s Pico del Teide v pozadí (foto: Hans Braxmeier/Pixabay/CC0)

Na excelentné Tenerife (jeden z famóznych španielskych Kanárskych ostrovov) sa máte príležitosť vydať s (last minute) ponukou charterových leteniek na palube Austrian Airlines (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na španielsky ostrov pod názvom Tenerife sú k dispozícii za 99 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 28. mája (sobota) a návratom z miestneho letiska v Tenerife-South (TFS) na Kanárskych ostrovoch o 7 dní neskôr, t.j. dňa 4. júna 2016 (sobota) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Tenerife za 99 EUR (28.05.-04.06.2016)

Tenerife

Nádherné Tenerife, najľudnatejší z úžasnej sedmičky španielskych Kanárskych ostrovov, obýva viac ako 900 tisíc ľudí (čo predstavuje približne 40% populácie populárnych “Kanárov”). K návšteve pôvabnej Tenerife skúste pripojiť i prehliadku ďalších okolitých ostrovov (nielen) z najzápadnejšej španielskej provincie Santa Cruz de Tenerife, kde sa okrem fascinujúcej Tenerife administratívno-politicky radia aj magická La Gomera, dramatický El Hierro či očarujúca La Palma.

Vskutku pohodové plážové scenérie a okúzľujúce pobrežie, impozantné hory či masívne vulkány, znamenitá fauna i unikátna vegetácia – to všetko a mnoho ďalších cestovateľských klenotov Vás čaká na Tenerife. Nenechajte si ujsť výlet na najvyšší vrch Španielska, skvelú sopku Pico del Teide (3718 m) dominujúcu celému ostrovu, čo zvyčajne nebude (v teplejšom období) pre priemerne fyzicky zdatného cestovateľa príliš náročná úloha (a to dokonca i bez použitia lanovky).

0