VLetenky

Kanársky ostrov Tenerife s Austrian Airlines za 69 EUR

Lago Martiánez
Lago Martiánez (Puerto de la Cruz) v severnej partii Tenerife (foto: Hans Braxmeier/Pixabay/CC0)

Na subtropické súostrovie Tenerife sa máte príležitosť vybrať s last minute ponukou charterových leteniek na krídlach spoločnosti Austrian Airlines (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na Tenerife sú k dispozícii za 69 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 17. decembra a návratom z miestneho letiska Tenerife-South (TFS) dňa 24. decembra 2016 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Tenerife za 69 EUR (17.12.-24.12.2016)

Tenerife

Nádherné Tenerife, najľudnatejší z úžasnej sedmičky španielskych Kanárskych ostrovov, obýva viac ako 900 tisíc ľudí (čo predstavuje približne 40% populácie populárnych “Kanárov”). K návšteve pôvabnej Tenerife skúste pripojiť i prehliadku ďalších okolitých ostrovov (nielen) z najzápadnejšej španielskej provincie Santa Cruz de Tenerife, kde sa okrem fascinujúcej Tenerife administratívno-politicky radia aj magická La Gomera, dramatický El Hierro či očarujúca La Palma.

Vskutku pohodové plážové scenérie a okúzľujúce pobrežie, impozantné hory či masívne vulkány, znamenitá fauna i unikátna vegetácia – to všetko a mnoho ďalších cestovateľských klenotov Vás čaká na Tenerife. Nenechajte si ujsť výlet na najvyšší vrch Španielska, skvelú sopku Pico del Teide (3718 m) dominujúcu celému ostrovu, čo zvyčajne nebude (v teplejšom období) pre priemerne fyzicky zdatného cestovateľa príliš náročná úloha (a to dokonca i bez použitia lanovky).

0