VLetenky

Kanársky ostrov Tenerife s Austrian Airlines za 119 EUR

Puerto de la Cruz
Vyberiete si Lago Martiánez (Puerto de la Cruz) či Pico del Teide? (foto: Hans Braxmeier/Pixabay/CC0)

Na famózne Tenerife (jeden z excelentných španielskych Kanárskych ostrovov) sa máte možnosť vybrať s (last minute) ponukou charterových leteniek na krídlach Austrian Airlines (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na španielsky ostrov s názvom Tenerife sú k dispozícii za 119 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 14. mája (sobota) a návratom z miestneho letiska v Tenerife-South (TFS) na Kanárskych ostrovoch o 7 dní neskôr, t.j. dňa 21. mája 2016 (sobota) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Tenerife za 119 EUR (14.05.-21.05.2016)

Tenerife

Prekrásne Tenerife, najľudnatejší zo skvelej sedmičky španielskych Kanárskych ostrovov, obýva vyše 900 tisíc ľudí (čo predstavuje zhruba 40% populácie obľúbených “Kanárov”). K návšteve príťažlivej Tenerife skúste pridať aj prehliadku ďalších okolitých ostrovov (nielen) z najzápadnejšej španielskej provincie Santa Cruz de Tenerife, kde sa okrem fantastickej Tenerife administratívno-politicky zaraďujú i dramatická La Gomera, magický El Hierro či okúzľujúca La Palma.

Vskutku príjemeé plážové scenérie a očarujúce pobrežie, majestátne hory či masívne vulkány, znamenitá fauna i jedinečná vegetácia – to všetko a množstvo ďalších cestovateľských pokladov Vás očakáva na Tenerife. Nenechajte si ujsť výlet na najvyšší vrch Španielska, úžasnú sopku Pico del Teide (3718 m) dominujúcu celému ostrovu, čo obyčajne nebude (v teplejšom období) pre priemerne fyzicky zdatného cestovateľa príliš náročná úloha (a to dokonca aj bez použitia lanovky).

0