VLetenky

Kanársky ostrov Tenerife s Austrian Airlines od 69 EUR

Lago Martiánez
Lago Martiánez (Puerto de la Cruz) v severnej časti Tenerife (foto: Hans Braxmeier/Pixabay/CC0)

Na subtropické súostrovie Tenerife sa máte šancu vypraviť vďaka last minute ponuke charterových leteniek na palube spoločnosti Austrian Airlines (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na Tenerife sú k dispozícii za 69 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 12. novembra a návratom z miestneho letiska Tenerife-South (TFS) dňa 17. novembra 2016 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Tenerife za 69 EUR (12.11.-17.11.2016)

Tenerife

Prekrásne Tenerife, najľudnatejší zo skvelej sedmičky španielskych Kanárskych ostrovov, obýva vyše 900 tisíc ľudí (čo predstavuje zhruba 40% populácie obľúbených “Kanárov”). K návšteve príťažlivej Tenerife skúste pridať aj prehliadku ďalších okolitých ostrovov (nielen) z najzápadnejšej španielskej provincie Santa Cruz de Tenerife, kde sa okrem fantastickej Tenerife administratívno-politicky zaraďujú i dramatická La Gomera, magický El Hierro či okúzľujúca La Palma.

Vskutku príjemné plážové scenérie a očarujúce pobrežie, majestátne hory či masívne vulkány, famózna fauna aj jedinečná vegetácia – to všetko a množstvo ďalších cestovateľských pokladov Vás očakáva na Tenerife. Nenechajte si ujsť výlet na najvyšší vrch Španielska, úžasnú sopku Pico del Teide (3718 m) dominujúcu celému ostrovu, čo obyčajne nebude (v teplejšom období) pre priemerne fyzicky zdatného cestovateľa príliš náročná úloha (a to dokonca aj bez použitia lanovky).

0