VLetenky

Kanársky ostrov Lanzarote s Wizz Air od 85 EUR

Jameos del Agua
Jameos del Agua na severovýchode Lanzarote (foto: Norbert Nagel/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Výlet za pohodovým podnebím príjemného súostrovia Lanzarote v chladnejšom období možno podniknúť na krídlach leteckej spoločnosti Wizz Air (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na španielsky ostrov Lanzarote sa dajú kúpiť za 25980 HUF (alebo v prepočte cca 85 EUR) s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Uvedená suma platí pri absolvovaní letu s “malou” príručnou batožinou, pričom členovia Wizz Discount Club (WDC) zaplatia len 20180 HUF (asi 66 EUR). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve predovšetkým v druhej polovici novembra 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Lanzarote nech poslúži odlet z Budapešti (BUD) dňa 16. novembra s návratom Arrecife (ACE) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 23. novembra 2016.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Lanzarote za 25980 HUF bez WDC / 20180 HUF s WDC (16.11.-23.11.2016)

Lanzarote a širšie okolie

Znamenité Lanzarote, súčasť legendárnej “kanárskej sedmy”, Vás očakáva v najvýchodnejšej partii obľúbených “Islas Canarias”. K jeho návšteve skúste pripojiť aj prehliadku ďalších okolitých ostrovov, ktoré budú relatívne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou (určite si nenechajte ujsť aspoň vskutku pôsobivú neďalekú susednú Fuerteventuru).

0