VLetenky

Kanársky ostrov Lanzarote s Wizz Air od 84 EUR

Jameos del Agua
Lanzarotské Jameos del Agua (foto: Peter Gerstbach/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Výlet za pohodovým podnebím príjemného súostrovia Lanzarote v chladnejšom období máte možnosť podniknúť na palube leteckej spoločnosti Wizz Air (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na španielsky ostrov Lanzarote sa predávajú za 25980 HUF (alebo v prepočte cca 84 EUR) s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Uvedená suma platí pri absolvovaní letu s “malou” príručnou batožinou, pričom členovia Wizz Discount Club (WDC) zaplatia iba 20180 HUF (asi 65 EUR). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve predovšetkým v priebehu decembra, resp. adventu 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Lanzarote nech poslúži odlet z Budapešti (BUD) dňa 7. decembra s návratom Arrecife (ACE) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 14. decembra 2016.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Lanzarote za 25980 HUF bez WDC / 20180 HUF s WDC (07.12.-14.12.2016 / manuálne zadanie)

Lanzarote a širšie okolie

Famózne Lanzarote, súčasť preslávenej “kanárskej sedmičky”, Vás čaká v najvýchodnejšej časti populárnych “Islas Canarias”. K jeho návšteve skúste pridať i prehliadku ďalších okolitých ostrovov, ktoré budú pomerne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou (istotne si nenechajte ujsť aspoň vskutku impresívnu neďalekú susednú Fuerteventuru).

0