VLetenky

Kanársky ostrov Lanzarote s Wizz Air od 72 EUR

Jameos del Agua
Jameos del Agua na severe Lanzarote (foto: Norbert Nagel/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Výlet za príjemným podnebím pohodového súostrovia Lanzarote v chladnejšom čase máte možnosť zrealizovať pod taktovkou leteckej spoločnosti Wizz Air (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na španielsky ostrov Lanzarote kúpite za 21980 HUF (alebo v prepočte cca 72 EUR) s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri absolvovaní letu s “malou” príručnou batožinou, pričom členovia Wizz Discount Club (WDC) zaplatia iba 16180 HUF (asi 53 EUR).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v adventnom období (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Lanzarote nech poslúži odlet z Budapešti (BUD) dňa 30. novembra s návratom Arrecife (ACE) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 7. decembra 2016.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Lanzarote za 21980 HUF bez WDC / 16180 HUF s WDC (30.11.-07.12.2016)

Lanzarote a širšie okolie

Famózne Lanzarote, súčasť preslávenej “kanárskej sedmy”, Vás čaká v najvýchodnejšej časti populárnych “Islas Canarias”. K jeho návšteve skúste pridať i prehliadku ďalších okolitých ostrovov, ktoré budú pomerne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou (istotne si nenechajte ujsť aspoň vskutku impresívnu neďalekú susednú Fuerteventuru).

0