VLetenky

Kanársky ostrov Lanzarote s Wizz Air od 68 EUR

Yaiza
Mestečko Yaiza na Lanzarote (foto: Luis Miguel Bugallo Sánchez/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Príjemnú cestu na subtropické súostrovie Lanzarote (Islas Canarias) máte príležitosť uskutočniť v réžii leteckej spoločnosti Wizz Air (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na španielsky ostrov Lanzarote sa predávajú za 20980 HUF (alebo v prepočte cca 68 EUR) s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri absolvovaní letu s “malou” príručnou batožinou, pričom členovia Wizz Discount Club (WDC) zaplatia len 15180 HUF (asi 49 EUR).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve v priebehu apríla 2017 – s väčšou možnosťou výberu termínov pre členov WDC (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Lanzarote nech poslúži odlet z Budapešti (BUD) dňa 5. apríla s návratom Arrecife (ACE) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 12. apríla 2017.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Lanzarote za 20980 HUF bez WDC / 15180 HUF s WDC (05.04.-12.04.2017)

Lanzarote a širšie okolie

Znamenité Lanzarote, súčasť legendárnej “kanárskej sedmy”, Vás očakáva v najvýchodnejšej partii obľúbených “Islas Canarias”. K jeho návšteve skúste pripojiť aj prehliadku ďalších okolitých ostrovov, ktoré budú relatívne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou (určite si nenechajte ujsť aspoň vskutku pôsobivú neďalekú susednú Fuerteventuru).

0