VLetenky

Kanársky ostrov Lanzarote s Wizz Air od 67 EUR

Jameos del Agua
Jameos del Agua na severovýchode Lanzarote (foto: Montserrat Labiaga Ferrer/Flickr/CC BY 2.0)

Pohodovú cestu na subtropické súostrovie Lanzarote (Islas Canarias) máte šancu zrealizovať pod taktovkou leteckej spoločnosti Wizz Air (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na španielsky ostrov Lanzarote kúpite za 20980 HUF (alebo v prepočte cca 67 EUR) s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri absolvovaní letu s “malou” príručnou batožinou, pričom členovia Wizz Discount Club (WDC) zaplatia len 15180 HUF (asi 48 EUR).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve v priebehu mája 2017 – s väčšou možnosťou výberu termínov pre členov WDC (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Lanzarote nech poslúži odlet z Budapešti (BUD) dňa 3. mája s návratom Arrecife (ACE) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 10. mája 2017.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Lanzarote za 20980 HUF (67 EUR) bez WDC / 15180 HUF s WDC (03.05.-10.05.2017)

Lanzarote a širšie okolie

Famózne Lanzarote, súčasť preslávenej “kanárskej sedmy”, Vás čaká v najvýchodnejšej časti populárnych “Islas Canarias”. K jeho návšteve skúste pridať i prehliadku ďalších okolitých ostrovov, ktoré budú pomerne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou (istotne si nenechajte ujsť aspoň vskutku impresívnu neďalekú susednú Fuerteventuru).

0