VLetenky

Kanársky ostrov Lanzarote s Laudamotion od 89 EUR

Jameos del Agua
Jameos del Agua (dielo Césara Manrique) na severe Lanzarote (foto: barhinn/Pixabay/CC0)

Cestovatelia bažiaci po pohodovom podnebí subtropického súostrovia Lanzarote na začiatku stredoeurópskej zimy majú šancu využiť ponuku (budúcich) priamych letov z Viedne s Laudamotion.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na atraktívny španielsky ostrov Lanzarote sú v predaji za 89 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým v čase od konca októbra do polovice decembra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Lanzarote môže byť odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 4. decembra a návrat zo španielskeho Arrecife (ACE) dňa 11. decembra 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Arrecife (Lanzarote) za 89 EUR (04.12.-11.12.2018)

VIE-ACE
Viedeň, Rakúsko – Arrecife/Lanzarote, Španielsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Lanzarote a širšie okolie

Znamenité Lanzarote, súčasť preslávenej “kanárskej sedmičky”, Vás očakáva v najvýchodnejšej partii obľúbených “Islas Canarias”. K jeho návšteve skúste pripojiť aj prehliadku ďalších okolitých ostrovov, ktoré budú relatívne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou (určite si nenechajte ujsť aspoň vskutku pôsobivú neďalekú susednú Fuerteventuru).

0