VLetenky

Kanársky ostrov Lanzarote s Iberiou od 202 EUR

Jameos del Agua
Jameos del Agua na severovýchode Lanzarote (foto: Lmbuga/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Navštíviť fenomenálnu “kanársku sedmičku” i pulzujúci Madrid máte šancu aj v rámci doby platnosti letného letového poriadku s miestnou leteckou spoločnosťou Iberia (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky na španielsky ostrov Lanzarote sa dajú kúpiť za 202 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu. Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 1. júna do 31. októbra 2015, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve v priebehu septembra a októbra 2015.

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Lanzarote môže byť odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 14. októbra a návrat zo španielskeho Arrecife (ACE) dňa 19. októbra 2015.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Arrecife za 202 EUR (14.10.-19.10.2015)
Budapešť – Arrecife za 205 EUR (rezervácia na webe dopravcu)
Budapešť – Arrecife za 216 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Arrecife za 218 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Arrecife za 5974 CZK (rezervácia v ČJ)

Lanzarote a širšie okolie

Znamenité Lanzarote, súčasť preslávenej “kanárskej sedmy”, Vás očakáva v najvýchodnejšej partii obľúbených “Islas Canarias”. K jej návšteve skúste pridať i výlet na ďalšie okolité ostrovy, ktoré budú relatívne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou (určite si nenechajte ujsť aspoň vskutku pôsobivú neďalekú susednú Fuerteventuru).

0