VLetenky

Kanársky ostrov Lanzarote s Eurowings od 110 EUR

Jameos del Agua
Jameos del Agua (dielo Césara Manrique) na severe Lanzarote (foto: lapping/Pixabay/CC0)

Cestovatelia túžiaci po príjemnom podnebí subtropického súostrovia Lanzarote na vrchole stredoeurópskej zimy majú príležitosť využiť ponuku priamych letov z Viedne s Eurowings.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na pôvabný španielsky ostrov Lanzarote sa predávajú za 110 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v čase od polovice januára do konca februára 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojmsernej letenky na Lanzarote môže byť odlet z Viedne (VIE) dňa 15. januára a návrat z Arrecife (ACE) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 22. januára 2018.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Lanzarote za 110 EUR (15.01.-22.01.2018)

Lanzarote a širšie okolie

Famózne Lanzarote, súčasť svetoznámej “kanárskej sedmičky”, Vás čaká v najvýchodnejšej časti populárnych “Islas Canarias”. K jeho návšteve skúste pridať i prehliadku ďalších okolitých ostrovov, ktoré budú pomerne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou (istotne si nenechajte ujsť aspoň vskutku impresívnu neďalekú susednú Fuerteventuru).

0