VLetenky

Kanársky ostrov Fuerteventura s Laudamotion od 40 EUR

Parque natural de Corralejo
Corralejo, Fuerteventura (foto: Thomas Tolkien@thomastolkien.wordpress.com /Flickr/CC BY 2.0)

K ceste na subtropické súostrovie Fuerteventura máte možnosť využiť (v chladnejšom období) ponuku priamych letov spoločnosti Laudamotion (s odletom z rakúskej Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na španielsky ostrov Fuerteventura (do Puerto del Rosario) sa dajú kúpiť za 40 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve od polovice novembra do polovice decembra 2018 (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky na ostrov Fuerteventura nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 1. decembra (sobota) a návrat z Puerto del Rosario (FUE) dňa 8. decembra 2018 (sobota).

Rezervácia letenky:
Viedeň – Puerto del Rosario (Fuerteventura) za 40 EUR (01.12.-08.12.2018 / sobota – sobota)

VIE-FUE
Viedeň, Rakúsko – Fuerteventura, Španielsko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Fuerteventura (a širšie okolie)

Znamenitá Fuerteventura, súčasť legendárnej “kanárskej sedmičky”, Vás očakáva medzi pôsobivým Lanzarote a nemenej pútavým ostrovom Gran Canaria (v centrálnej partii tohto španielskeho súostrovia). K jej návšteve skúste pripojiť aj prehliadku ďalších (nielen spomenutých) okolitých ostrovov, ktoré budú relatívne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou.

0