VLetenky

Kanársky ostrov Fuerteventura s KLM od 200 EUR

Costa Calma
Idylická Costa Calma na juhovýchode Fuerteventura (foto: Dirk Vorderstraße/Flickr/CC BY 2.0)

Uvidieť subtropické súostrovie Fuerteventura máte možnosť s holandskou aerolíniou KLM (z aliancie Sky Team) v spolupráci s partnerskými leteckými spoločnosťami (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky na španielsky ostrov Fuerteventura sa dajú kúpiť za 200 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Tarifné podmienky určujú odlety do 31. marca 2016, min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas januára 2016.

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Fuerteventura nech poslúži odlet z českej Prahy (PRG) dňa 9. januára a návrat zo španielskeho Puerto del Rosario (FUE) dňa 19. januára 2016.

Rezervácia letenky:
Praha – Puerto del Rosario za 200 EUR (09.01.-19.01.2016)
Praha – Puerto del Rosario za 5662 CZKR (rezervácia na webe dopravcu)
Praha – Puerto del Rosario za 216 EUR (rezervácia v NJ)
Praha – Puerto del Rosario za 218 EUR (rezervácia v SJ)
Praha – Puerto del Rosario za 5786 CZK (rezervácia v ČJ)

Fuerteventura a širšie okolie

Famózna Fuerteventura, súčasť svetoznámej “kanárskej sedmičky”, Vás čaká medzi impresívnym Lanzarote a nemenej pútavým ostrovom Gran Canaria (v centrálnej časti tohto španielskeho súostrovia). K jej návšteve máte príležitosť pridať aj prehliadku ďalších (nielen spomenutých) okolitých ostrovov, ktoré sú relatívne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou.

0