VLetenky

Kanársky ostrov Fuerteventura s Iberiou od 202 EUR

Playa Sotavento
Nádherná Playa Sotavento na juhovýchode Fuerteventura (foto: miquitos/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Vzhliadnuť geniálnu “kanársku sedmičku” aj rušný Madrid máte príležitosť aj v rámci letného letového poriadku s domácou leteckou spoločnosťou Iberia (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky na španielsky ostrov Fuerteventura kúpite za 202 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu. Tarifné podmienky určujú odlety v období od 1. júna do 31. októbra 2015, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas októbra 2015(a za príplatok aj v priebehu septembra 2015).

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Fuerteventura nech poslúži odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 7. októbra a návrat zo španielskeho Puerto del Rosario (FUE) dňa 14. októbra 2015.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Puerto del Rosario za 202 EUR (07.10.-14.10.2015)
Budapešť – Puerto del Rosario za 205 EUR (rezervácia na webe dopravcu)
Budapešť – Puerto del Rosario za 217 EUR (rezervácia v NJ)
Budapešť – Puerto del Rosario za 219 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Puerto del Rosario za 5974 CZK (rezervácia v ČJ)

Fuerteventura a širšie okolie

Znamenitá Fuerteventura, súčasť preslávenej “kanárskej sedmičky”, Vás očakáva medzi pôsobivým Lanzarote a nemenej lákavým ostrovom Gran Canaria (v centrálnej partii tohto španielskeho súostrovia). K jej návšteve máte šancu pripojiť i prehliadku ďalších (nielen spomenutých) okolitých ostrovov, ktoré sú pomerne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou.

0