VLetenky

Kanársky ostrov Fuerteventura s Eurowings od 90 EUR

Corralejo
Okolie Corralejo na severovýchode Fuerteventura (foto: Andy Mitchell/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na pohodové subtropické súostrovie Fuerteventura máte príležitosť využiť (aj vo vianočnom období) nové priame spojenie z Viedne v réžii leteckej spoločnosti Eurowings.

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky na španielsky ostrov Fuerteventura (do Puerto del Rosario) sa predávajú za 90 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu decembra 2016 a januára 2017 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmerných leteniek nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 20. decembra s návratom z Puerto del Rosario (FUE) dňa 27. decembra 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Puerto del Rosario za 90 EUR (20.12.-27.12.2016)

Fuerteventura a širšie okolie

Znamenitá Fuerteventura, súčasť legendárnej “kanárskej sedmičky”, Vás očakáva medzi pôsobivým Lanzarote a nemenej atraktívnym ostrovom Gran Canaria (v centrálnej partii tohto španielskeho súostrovia). K jej návšteve skúste pripojiť i prehliadku ďalších (nielen spomenutých) okolitých ostrovov, ktoré budú pomerne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou.

0