VLetenky

Kanársky ostrov Fuerteventura s Eurowings od 160 EUR

Playa de Sotavento
Playa Sotavento na juhovýchode Fuerteventura (foto: Dirk Vorderstraße/Wikimedia Commons/CC BY 3.0)

Na príjemné subtropické súostrovie Fuerteventura možno využiť od zimného letového poriadku i nové priame spojenie z Viedne pod taktovkou leteckej spoločnosti Eurowings.

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky na španielsky ostrov Fuerteventura (do Puerto del Rosario) sa predávajú za 160 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Tarifné podmienky stanovujú cesty v období od 1. novembra 2016 do 24. marca 2017 (s dvoma týždennými rotáciami) a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov). Reálnu dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu januára 2017.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmerných leteniek nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 17. januára s návratom z Puerto del Rosario (FUE) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 24. januára 2017.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Puerto del Rosario za 160 EUR (17.01.-24.01.2017)

Fuerteventura a širšie okolie

Famózna Fuerteventura, súčasť preslávenej “kanárskej sedmičky”, Vás čaká medzi impresívnym Lanzarote a nemenej pútavým ostrovom Gran Canaria (v centrálnej časti tohto španielskeho súostrovia). K jej návšteve máte možnosť pridať aj prehliadku ďalších (nielen spomenutých) okolitých ostrovov, ktoré budú relatívne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou.

0