VLetenky

Kanársky ostrov Fuerteventura s Eurowings od 150 EUR

Costa Calma
Elegantná Costa Calma na juhovýchode Fuerteventura (foto: Dirk Vorderstraße/Flickr/CC BY 2.0)

Na pohodové subtropické súostrovie Fuerteventura máte možnosť využiť (aj počas vianočných sviatkov) nové priame spojenie z Viedne v réžii leteckej spoločnosti Eurowings.

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky na španielsky ostrov Fuerteventura (do Puerto del Rosario) sa dajú kúpiť za 150 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu novembra a decembra 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmerných leteniek nech bude napr. odlet z Viedne (VIE) dňa 16. decembra s návratom z Puerto del Rosario (FUE) dňa 27. decembra 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Puerto del Rosario za 150 EUR (16.12.-27.12.2016)

Fuerteventura a širšie okolie

Znamenitá Fuerteventura, súčasť legendárnej “kanárskej sedmičky”, Vás očakáva medzi pôsobivým Lanzarote a nemenej lákavým ostrovom Gran Canaria (v centrálnej partii tohto španielskeho súostrovia). K jej návšteve skúste pripojiť i prehliadku ďalších (nielen spomenutých) okolitých ostrovov, ktoré budú pomerne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou.

0