VLetenky

Kanársky ostrov Fuerteventura s Eurowings od 110 EUR

Playa Sotavento
Playa Sotavento na juhovýchode Fuerteventura (foto: Mauroonline/Wikimedia Commons/CC BY 3.0)

Na príjemné subtropické súostrovie Fuerteventura možno využiť (v predvianočnom období) nové priame spojenie z Viedne pod taktovkou leteckej spoločnosti Eurowings.

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky na španielsky ostrov Fuerteventura (do Puerto del Rosario) kúpite za 110 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu decembra 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmerných leteniek nech poslúži odlet z Viedne (VIE) dňa 9. decembra s návratom z Puerto del Rosario (FUE) dňa 23. decembra 2016.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Puerto del Rosario za 110 EUR (09.12.-23.12.2016)

Fuerteventura a širšie okolie

Famózna Fuerteventura, súčasť preslávenej “kanárskej sedmičky”, Vás čaká medzi impresívnym Lanzarote a nemenej pútavým ostrovom Gran Canaria (v centrálnej časti tohto španielskeho súostrovia). K jej návšteve skúste pridať aj prehliadku ďalších (nielen spomenutých) okolitých ostrovov, ktoré budú relatívne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou.

0