VLetenky

Kanárske ostrovy s Wizz Air od 93 EUR

Puerto de la Cruz
Puerto de la Cruz (Lago Martiánez) v severnej partii Tenerife (foto: Hans Braxmeier/Pixabay/CC0)

S (“first minute”) ponukou leteckej spoločnosti Wizz Air máte šancu stráviť časť budúcej zimy či jari na subtropickom súostroví Tenerife (s odletom z Budapešti).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky na španielsky ostrov Tenerife (na letisko Tenerife-South) sa predávajú za 28980 HUF (alebo v prepočte cca 93 EUR) s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Uvedená suma platí pri absolvovaní letu s “malou” príručnou batožinou, pričom členovia Wizz Discount Club (WDC) zaplatia iba 23180 HUF (asi 75 EUR). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve (hlavne) vo februári/marci 2017 – s predajom do aktualizácie tarifu alebo vyčerpania termínov (s lepšou možnosťou výberu termínov pre členov WDC).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Kanárske ostrovy môže byť z odlet Budapešti (BUD) dňa 17. marca (piatok) s návratom z Tenerife-South (TFS) dňa 24. marca 2017 (piatok).

Rezervácia letenky:
Budapešť – Tenerife (South) za 28980 HUF bez WDC / 23180 HUF s WDC (17.03.-24.03.2017 / manuálne zadanie)

Tenerife

Nádherné Tenerife, najľudnatejší z úžasnej sedmičky španielskych Kanárskych ostrovov, obýva viac ako 900 tisíc ľudí (čo predstavuje približne 40% populácie populárnych “Kanárov”). K návšteve pôvabnej Tenerife skúste pripojiť i prehliadku ďalších okolitých ostrovov (nielen) z najzápadnejšej španielskej provincie Santa Cruz de Tenerife, kde sa okrem fascinujúcej Tenerife administratívno-politicky zaraďujú i magická La Gomera, dramatický El Hierro či očarujúca La Palma.

Vskutku príjemné plážové scenérie a okúzľujúce pobrežie, majestátne hory či masívne vulkány, famózna fauna i unikátna vegetácia – to všetko a mnoho ďalších cestovateľských pozoruhodností Vás čaká na Tenerife. Nenechajte si ujsť výlet na najvyšší vrch Španielska, skvelú sopku Pico del Teide (3718 m) dominujúcu celému ostrovu, čo zvyčajne nebude (v teplejšom období) pre priemerne fyzicky zdatného cestovateľa príliš náročná úloha (a to dokonca i bez použitia lanovky).

0