VLetenky

Kanárske ostrovy s Vueling od 195 EUR

Kanárske ostrovy
Príjemné prímorské scenérie španielskeho súostrovia Gran Canaria (foto: Krystian/Flickr/CC BY 2.0)

Pozrieť si geniálnu “kanársku sedmu” máte príležitosť s tarifom miestnej aerolínie Vueling, “dcéry” leteckej spoločnosti Iberia (s odletom z rakúskej Viedne).

Spiatočné letenky na španielsky ostrov Gran Canaria (do Las Palmas) kúpite za 195 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve počas zimného letového poriadku (s predajom do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Gran Canaria nech bude napr. odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 19. novembra a návrat zo španielskeho Las Palmas (LPA) dňa 7. decembra 2015.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Las Palmas za 195 EUR (19.11.-07.12.2015)
Viedeň – Las Palmas za 208 EUR (rezervácia v SJ)
Viedeň – Las Palmas za 5662 CZK (rezervácia v ČJ)

Gran Canaria

K návšteve Gran Canaria máte možnosť v rámci “kanárskej sedmičky” pridať aj ďalšie (nemenej pútavé) okolité ostrovy, ktoré sú v podstate pomerne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou. Sklamaní určite nezostanú nielen milovníci prekrásnych pláží a aktívnych vodných športov, ale ani fanúšikovia nádherných horských scenérií a zároveň pešej turistiky.

0