VLetenky

Kanárske ostrovy s Ryanair od 76 EUR

Kanárske ostrovy
Costa Meloneras v Maspalomas v južnej časti Gran Canaria (foto: Cristian Bortes/Flickr/CC BY 2.0)

Za teplým slnečným počasím sa možno vybrať na začiatku stredoeurópskeho chladnejšieho obdobia s leteckou spoločnosťou Ryanair z maďarskej Budapešti do prímorského Las Palmas (Gran Canaria).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na španielsky ostrov Gran Canaria (do Las Palmas) sa dajú kúpiť za 23406 HUF (alebo v prepočte cca 76 EUR) s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri platbe debetnou kartou (napr. Visa Electron, pri “kreditkách” zaplatíte navyše poplatok 2%) a pri absolvovaní letu s príručnou batožinou (povolené 2 ks).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým s odletom v druhej polovici novembra 2016 / návratom na začiatku decembra 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Gran Canaria môže byť odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 22. novembra a návrat zo španielskeho Las Palmas (LPA) dňa 6. decembra 2016.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Las Palmas za 23406 HUF (22.11.-06.12.2016 / manuálne zadanie)

Gran Canaria

K návšteve Gran Canaria máte príležitosť v rámci “kanárskej sedmičky” pridať aj ďalšie (nemenej pútavé) okolité ostrovy, ktoré budú v podstate pomerne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou. Sklamaní určite nezostanú nielen milovníci prekrásnych pláží a aktívnych vodných športov, ale ani fanúšikovia nádherných horských scenérií a zároveň pešej turistiky.

0