VLetenky

Kanárske ostrovy s Ryanair od 74 EUR

Kanárske ostrovy
Promenáda v Maspalomas na juhu Gran Canaria (foto: Marc Ryckaert/Wikimedia Commons/CC BY 3.0)

Za teplými slnečnými lúčmi možno vyraziť na začiatku stredoeurópskeho chladnejšieho obdobia s leteckou spoločnosťou Ryanair z poľského Krakova do prímorského Las Palmas (Gran Canaria).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na španielsky ostrov Gran Canaria (do Las Palmas) sú v predaji za 318 PLN (alebo v prepočte cca 74 EUR) s odletom zo spomínaného krakovského letiska Jána Pavla II.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri platbe debetnou kartou (napr. Visa Electron, pri “kreditkách” zaplatíte naviac poplatok 2%) a pri absolvovaní letu s príručnou batožinou (povolené 2 ks).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým s odletom v druhej polovici novembra 2016 / návratom v polke decembra 2016 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania voľných termínov).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Gran Canaria nech poslúži odlet z poľského Krakova (KRK) dňa 28. novembra a návrat zo španielskeho Las Palmas (LPA) dňa 12. decembra 2016.

Rezervácia letenky:
Krakov – Las Palmas za 318 PLN (28.11.-12.12.2016)

Gran Canaria

K návšteve Gran Canaria máte možnosť v rámci “kanárskej sedmičky” pripojiť i ďalšie (nemenej lákavé okolité ostrovy, ktoré budú prakticky relatívne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou. Sklamaní istotne neostanú nielen milovníci nádherných pláží a aktívnych vodných športov, ale ani priaznivci prekrásnych horských scenérií a súčasne pešej turistiky.

0