VLetenky

Kanárske ostrovy s Ryanair od 67 EUR

Kanárske ostrovy
Duny v Maspalomas na juhu Gran Canaria (foto: Marc Ryckaert/Wikimedia Commons/CC BY 3.0)

Spoznať geniálnu kanársku sedmičku (počas “zimných sviatkov”) máte príležitosť pri využití spojenia leteckej spoločnosti Ryanair z poľského Krakova do prímorského Las Palmas (Gran Canaria).

Spiatočné letenky na španielsky ostrov Gran Canaria (do Las Palmas) kúpite za 286 PLN (alebo v prepočte cca 67 EUR) s odletom zo spomínaného krakovského letiska Jána Pavla II.

Uvedená suma platí pri platbe debetnou kartou (napr. Visa Electron, pri “kreditkách” zaplatíte navyše poplatok 2%) a pri absolvovaní letu s príručnou batožinou (povolené 2 ks).

Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky na Gran Canaria nech poslúži odlet z poľského Krakova (KRK) dňa 18. decembra 2015 a návrat zo španielskeho Las Palmas (LPA) dňa 1. januára 2016.

Alternatívou rezervácie spiatočnej letenky (za príplatok 24 PLN/cca 6 EUR) môže byť odlet z Krakova (KRK) dňa 14. decembra 2015 a návrat z Las Palmas (LPA) dňa 1. januára 2016.

Rezervácia letenky:
Krakov – Las Palmas za 286 PLN (18.12.2015-01.01.2016)

Gran Canaria

K návšteve Gran Canaria máte možnosť v rámci “kanárskej sedmy” pridať aj ďalšie (nemenej pútavé okolité ostrovy, ktoré budú v podstate pomerne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou. Sklamaní určite nezostanú nielen milovníci prekrásnych pláží a aktívnych vodných športov, ale ani fanúšikovia nádherných horských scenérií a zároveň pešej turistiky.

0