VLetenky

Kanárske ostrovy s Ryanair od 109 EUR

Kanárske ostrovy
Piesočné duny v Maspalomas v južnej partii súostrovia Gran Canaria (foto: hikersbay/Pixabay/CC0)

Spoznať geniálnu “kanársku sedmičku” máte šancu (v jarnom období) pri využití novej linky leteckej spoločnosti Ryanair z Budapešti do Las Palmas (Gran Canaria).

Spiatočné letenky na španielsky ostrov Gran Canaria (do Las Palmas) kúpite za 33938 HUF (alebo v prepočte cca 109 EUR) s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Uvedená suma platí pri platbe debetnou kartou (napr. Visa Electron, pri “kreditkách” zaplatíte naviac poplatok 2%) a pri absolvovaní letu s príručnou batožinou (povolené 2 ks).

Príkladom rezervácie obojsmernej letenky na Gran Canaria môže byť odlet z Budapešti (BUD) dňa 17. apríla (nedeľa) a návrat z Las Palmas (LPA) dňa 24. apríla 2016 (nedeľa).

Rezervácia letenky:
Budapešť – Las Palmas za 33938 HUF (17.04.-24.04.2016)

Gran Canaria

K návšteve Gran Canaria máte možnosť v rámci “kanárskej sedmy” pridať aj ďalšie (nemenej pútavé) okolité ostrovy, ktoré sú v podstate pomerne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou. Sklamaní určite nezostanú nielen milovníci prekrásnych pláží a aktívnych vodných športov, ale ani fanúšikovia nádherných horských scenérií a zároveň pešej turistiky.

0