VLetenky

Kanárske ostrovy s Niki za 118 EUR

Canary Islands
Pohodové podvečerné scenérie subtropického súostrovia Tenerife (foto: Ian Carroll/Flickr/CC BY 2.0)

Na famózne Tenerife (jeden zo siedmich výborných španielskych Kanárskych ostrovov) sa máte šancu vypraviť s (last minute) ponukou charterových leteniek na palube Niki/Air Berlin (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na španielsky ostrov pod názvom Tenerife sú k dispozícii za 118 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 13. apríla a návratom z miestneho letiska v Tenerife-South (TFS) na Kanárskych ostrovoch o 7 dní neskôr, t.j. dňa 20. apríla 2016 – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Tenerife za 118 EUR (13.04.-20.04.2016)

Tenerife

Nádherné Tenerife, najľudnatejší z úžasnej sedmičky španielskych Kanárskych ostrovov, obýva viac ako 900 tisíc ľudí (čo predstavuje približne 40% populácie populárnych “Kanárov”). K návšteve pôvabnej Tenerife skúste pripojiť i prehliadku ďalších okolitých ostrovov (nielen) z najzápadnejšej španielskej provincie Santa Cruz de Tenerife, kde sa okrem fascinujúcej Tenerife administratívno-politicky radia aj magická La Gomera, dramatický El Hierro či očarujúca La Palma.

Vskutku pohodové plážové scenérie a okúzľujúce pobrežie, impozantné hory či masívne vulkány, famózna fauna i unikátna vegetácia – to všetko a mnoho ďalších cestovateľských pokladov Vás čaká na Tenerife. Nenechajte si ujsť výlet na najvyšší vrch Španielska, skvelú sopku Pico del Teide (3718 m) dominujúcu celému ostrovu, čo zvyčajne nebude (v teplejšom období) pre priemerne fyzicky zdatného cestovateľa príliš náročná úloha (a to dokonca i bez použitia lanovky).

0