VLetenky

Kanárske ostrovy s Niki od 99 EUR

Canary Islands
Idylické plážové scenérie subtropického súostrovia Gran Canaria (foto: adamkontor/Pixabay/CC0)

Excelentná španielska Gran Canaria bude jedným zo siedmich famóznych Kanárskych ostrovov, kde sa majú príležitosť vypraviť flexibilnejší cestovatelia pri využití last minute ponuky charterových leteniek na krídlach leteckej spoločnosti Niki/Air Berlin (s odletom z rakúskej Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na subtropické súostrovie Gran Canaria sú k dispozícii za 99 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 9. júla (nedeľa) a návratom z miestneho letiska v Las Palmas (LPA) na Kanárskych ostrovoch o 7 dní neskôr, t.j. dňa 16. júla 2017 (nedeľa) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Gran Canaria za 99 EUR (09.07.-16.07.2017)

Gran Canaria

K návšteve Gran Canaria možno v rámci “kanárskej sedmy” pridať i ďalšie (nemenej lákavé) okolité ostrovy, ktoré budú prakticky pomerne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou. Sklamaní istotne neostanú nielen milovníci prekrásnych pláží a aktívnych vodných športov, ale ani priaznivci nádherných horských scenérií a súčasne pešej turistiky.

0