VLetenky

Kanárske ostrovy s Niki od 87 EUR

View towards La Gomera
Oblasť Los Gigantes (foto: Thomas Tolkien@thomastolkien.wordpress.com /Flickr/CC BY 2.0)

Na znamenité Tenerife (jeden zo siedmich vynikajúcich španielskych Kanárskych ostrovov) sa možno vybrať aj v rámci vianočných sviatkov (či úniku pred chladnejším stredoeurópskym počasím) za teplým slnečným podnebím pri využití (last minute) ponuky charterových leteniek s leteckou spoločnosťou Niki/Air Berlin (s odletom z viedenského leteckého prístavu).

Spiatočné letenky na neskutočne pôvabný španielsky ostrov s názvom Tenerife sú k dispozícii za 87 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 12. decembra (sobota) a návratom z miestneho letiska v Tenerife-South (TFS) na Kanárskych ostrovoch o 14 dní neskôr, t.j. dňa 26. decembra 2015 (sobota) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Tenerife za 87 EUR (12.12.-26.12.2015)

Tenerife

Prekrásne Tenerife, najľudnatejší zo skvelej sedmičky španielskych Kanárskych ostrovov, obýva vyše 900 tisíc ľudí (čo predstavuje zhruba 40% populácie obľúbených “Kanárov”). K návšteve príťažlivej Tenerife skúste pridať aj prehliadku ďalších okolitých ostrovov (nielen) z najzápadnejšej španielskej provincie Santa Cruz de Tenerife, kde sa okrem fantastickej Tenerife administratívno-politicky zaraďujú i dramatická La Gomera, magický El Hierro či okúzľujúca La Palma.

Vskutku príjemné plážové scenérie a očarujúce pobrežie, majestátne hory či masívne vulkány, znamenitá fauna aj jedinečná vegetácia – to všetko a množstvo ďalších cestovateľských špecialít Vás očakáva na Tenerife. Nenechajte si ujsť výlet na najvyšší vrch Španielska, úžasnú sopku Pico del Teide (3718 m) dominujúcu celému ostrovu, čo obyčajne nebude (v teplejšom období) pre priemerne fyzicky zdatného cestovateľa príliš náročná úloha (a to dokonca aj bez použitia lanovky).

0