VLetenky

Kanárske ostrovy s Niki od 79 EUR

Masca Canyon
Fotogenický kaňon Masca na západe Tenerife (foto: Javier Sanchez Portero/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Znamenité Tenerife bude jedným zo siedmich vynikajúcich španielskych Kanárskych ostrovov, kde sa možno vybrať nielen v rámci privítania Nového roku či úniku pred stredoeurópskou zimou za teplým slnečným počasím pri využití (last minute) ponuky charterových leteniek s leteckou spoločnosťou Niki/Air Berlin (s odletom z medzinárodného viedenského leteckého prístavu).

Spiatočné letenky na neuveriteľne pôvabný španielsky ostrov s názvom Tenerife sú k dispozícii za 79 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 31. decembra (streda) a návratom z miestneho letiska v Tenerife-South (TFS) na Kanárskych ostrovoch o 14 dní neskôr, t.j. dňa 14. januára 2015 (streda) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Tenerife za 79 EUR (31.12.2014-14.01.2015)

Tenerife

Prekrásne Tenerife, najľudnatejší zo skvelej sedmičky španielskych Kanárskych ostrovov, obýva vyše 900 tisíc ľudí (čo predstavuje zhruba 40% populácie obľúbených “Kanárov”). K návšteve príťažlivej Tenerife skúste pridať aj prehliadku ďalších okolitých ostrovov (nielen) z najzápadnejšej španielskej provincie Santa Cruz de Tenerife, kde sa okrem fantastickej Tenerife administratívno-politicky zaraďujú aj dramatická La Gomera, magický El Hierro či okúzľujúca La Palma.

Veľmi príjemné plážové scenérie a očarujúce pobrežie, majestátne hory či masívne vulkány, znamenitá fauna aj jedinečná vegetácia – to všetko a množstvo ďalších cestovateľských špecialít Vás očakáva na Tenerife. Nenechajte si ujsť výlet na najvyšší vrch Španielska, úžasnú sopku Pico del Teide (3718 m) dominujúcu celému ostrovu, čo obyčajne nebude (v teplejšom období) pre priemerne fyzicky zdatného cestovateľa príliš náročná úloha (a to dokonca aj bez použitia lanovky).

0