VLetenky

Kanárske ostrovy s Niki od 74 EUR

Las Palmas
Prístavisko Puerto de La Luz v Las Palmas (foto: El Coleccionista de Instantes/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Pokiaľ by ste radi v bližšom časovom horizonte zavítali na príjemný subtropický ostrov Gran Canaria (s pohodovým slnečným počasím a teplotou 24°C), máte príležitosť využiť služby leteckej spoločnosti Niki/Air Berlin pri využití lákavej last minute ponuky charterových leteniek na úžasné španielske Kanárske ostrovy (s odletom z viedenského leteckého prístavu).

Spiatočné letenky na neskutočne príťažlivý španielsky ostrov pod názvom Gran Canaria sú k dispozícii za 74 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 3. júna (streda) a návratom z miestneho letiska v Las Palmas (LPA) na Kanárskych ostrovoch o 4 dni neskôr, t.j. dňa 10. júna 2015 (streda) – last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Gran Canaria za 74 EUR (03.06.-10.06.2015)

Gran Canaria

K návšteve Gran Canaria máte možnosť v rámci “kanárskej sedmičky” pripojiť aj ďalšie (nemenej pútavé) okolité ostrovy, ktoré sú v podstate relatívne ľahko dostupné pravidelnou lodnou či leteckou dopravou. Sklamaní určite nezostanú nielen milovníci prekrásnych pláží a aktívnych vodných športov, ale ani fanúšikovia nádherných horských scenérií a zároveň pešej turistiky.

0